Int no. #219633
Actief
Miller Montana Special Edition
Bezig met laden ...
(za 02-05-2026, 09:19)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Miller |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | Montana |
| Model | Special Edition |
| Eerste registratie | 11/2017 |
| Kilometerstand | 34.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 110 kW (150 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 7.380 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Alarmsysteem | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Handsfree-kit | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Radio, USB-aansluiting, Bluetooth, Apple CarPlay |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Er was een beetje waterschade. ,
Locatie
Duitsland, Lübesse
Postcode: 19077
Afstand:
... km
Int no. #219633
Actief
Miller Montana Special Edition
Bezig met laden ...
(za 02-05-2026, 09:19)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.