Int no. #63758
Verkocht
Miller Nevada
Einde veiling: wo 13-11-2024, 11:41
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Hamerprijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Miller |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | Nevada |
| Model | Nevada |
| Eerste registratie | 06/2016 |
| Kilometerstand | 44.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 96 kW (131 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 7.300 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Airbag voor bestuurder | |
| Hill Start Assist | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| ISOFIX | |
| Navigatiesysteem | |
| Bekleding | Alcantara/suède |
| Radio en geluid | Radio/CD |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Pattensen
Postcode: 30982
Afstand:
... km
Int no. #63758
Verkocht
Miller Nevada
Einde veiling: wo 13-11-2024, 11:41
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Hamerprijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.