Int no. #9758
Actief
Directe aankoop mogelijk
Miller New York
Bezig met laden ...
(vr 29-05-2026, 10:36)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Miller |
| Categorie | Alkoof |
| Model | New York |
| Eerste registratie | 03/2022 |
| Kilometerstand | 25.000 km |
| Chassis | Citroen |
| Motorvermogen in kW | 103 kW (140 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2179 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 5 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.990 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Achter, Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | USB-aansluiting, Bluetooth, Aanraakscherm |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Lichte schaafschade aan de rechterkant van de bevestigde bekledingsdelen. Dit betreft de bekleding van de carrosserie-ingang en de buitenste wielkastbekleding. Niet noodzakelijkerwijs zichtbaar op het eerste gezicht. De schade betreft in totaal 2 betimmeringsdelen die eventueel geschilderd zouden kunnen worden, maar dat niet per se hoeven te zijn. Een kleine hond werd sporadisch vervoerd in het voertuig.
Locatie
Duitsland, Jühnde
Postcode: 37127
Afstand:
... km
Int no. #9758
Actief
Directe aankoop mogelijk
Miller New York
Bezig met laden ...
(vr 29-05-2026, 10:36)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.