Int no. #226472
Actief
Directe aankoop mogelijk
Miller Toronto
Bezig met laden ...
(di 19-05-2026, 09:21)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Startprijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Miller |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | Toronto |
| Model | Toronto |
| Eerste registratie | 05/2025 |
| Kilometerstand | 7.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 74 kW (101 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2198 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 5 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.990 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Alarmsysteem | |
| Trekhaak | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Elektrische stoelverstelling | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| ISOFIX | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Lichtsensor | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Geluidssysteem, USB-aansluiting, Bluetooth, WLAN hotspot, Apple CarPlay, Aanraakscherm |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Neuss
Postcode: 41472
Afstand:
... km
Int no. #226472
Actief
Directe aankoop mogelijk
Miller Toronto
Bezig met laden ...
(di 19-05-2026, 09:21)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Startprijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.