Int no. #224279
Actief
Mobilvetta Kea P 65
Bezig met laden ...
(wo 13-05-2026, 09:18)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Mobilvetta |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | Kea P |
| Model | 65 |
| Eerste registratie | 06/2017 |
| Kilometerstand | 127.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 110 kW (150 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.400 kg |
| Lengte in mm | 7.380 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Alarmsysteem | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio/CD, AUX-aansluiting, USB-aansluiting, Bluetooth, Aanraakscherm |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Navi-software verouderd
Een van de ramen heeft kleine barsten/krassen
Zonnescherm sluit niet goed (wordt gerepareerd)
De deur van de koelkast was uitgebroken, gelijmd, niet zichtbaar en volledig functioneel
3 jaar geleden werd een raam per ongeluk scheef gelaten, een zijbank en de houten lambrisering waren ongeveer 20 minuten doorweekt tijdens een onweersbui. Geen waterschade. Vast na uitdrogen en vervangen van een plank en niet zichtbaar
Locatie
Duitsland, Kerpen
Postcode: 50169
Afstand:
... km
Int no. #224279
Actief
Mobilvetta Kea P 65
Bezig met laden ...
(wo 13-05-2026, 09:18)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.