Int no. #213460
Actief
Directe aankoop mogelijk
Mobilvetta Kea P 86
Bezig met laden ...
(do 14-05-2026, 09:36)
Beschikbaarheid: 22. Mai 2026
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Mobilvetta |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | Kea P |
| Model | 86 |
| Eerste registratie | 02/2024 |
| Kilometerstand | 12.800 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 132 kW (179 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | Onbekend cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.400 kg |
| Lengte in mm | 7.500 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Alarmsysteem | |
| Trekhaak | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Geluidssysteem |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Neukamperfehn
Postcode: 26835
Afstand:
... km
Int no. #213460
Actief
Directe aankoop mogelijk
Mobilvetta Kea P 86
Bezig met laden ...
(do 14-05-2026, 09:36)
Beschikbaarheid: 22. Mai 2026
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.