Int no. #225851
Actief
Directe aankoop mogelijk
Mobilvetta Krosser P 86
Bezig met laden ...
(ma 18-05-2026, 09:34)
Beschikbaarheid: 27. Juni 2026
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Mobilvetta |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | Krosser P |
| Model | 86 |
| Eerste registratie | 04/2024 |
| Kilometerstand | 26.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 132 kW (179 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2184 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.400 kg |
| Lengte in mm | 7.449 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Alarmsysteem | |
| Trekhaak | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| ISOFIX | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Lichtsensor | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio, AUX-aansluiting, USB-aansluiting |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Esens
Postcode: 26427
Afstand:
... km
Int no. #225851
Actief
Directe aankoop mogelijk
Mobilvetta Krosser P 86
Bezig met laden ...
(ma 18-05-2026, 09:34)
Beschikbaarheid: 27. Juni 2026
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.