Int no. #222280
Actief
Mooveo 63 EB Schlafdach
Bezig met laden ...
(di 12-05-2026, 15:50)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
(incl. 19% btw.)
Voorbehoudsprijs:
... €
(incl. 19% btw.)
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Mooveo |
| Categorie | Buscamper |
| Model | 63 EB Schlafdach |
| Eerste registratie | 08/2025 |
| Kilometerstand | 2.900 km |
| Chassis | Citroen |
| Motorvermogen in kW | 121 kW (165 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2179 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.400 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtsensor | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio, AUX-aansluiting, USB-aansluiting, Bluetooth, Apple CarPlay, Aanraakscherm |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Een deukje in een kast onder de koelkast (Nutella-pot)
Schade
Locatie
Duitsland, Geilenkirchen
Postcode: 52511
Afstand:
... km
Int no. #222280
Actief
Mooveo 63 EB Schlafdach
Bezig met laden ...
(di 12-05-2026, 15:50)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
(incl. 19% btw.)
Voorbehoudsprijs:
... €
(incl. 19% btw.)
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.