Int no. #226791
Actief
Directe aankoop mogelijk
Mooveo Tei 74 QBH
Bezig met laden ...
(ma 25-05-2026, 12:21)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Mooveo |
| Categorie | Half-integraal |
| Model | Tei 74 QBH |
| Eerste registratie | 04/2023 |
| Kilometerstand | 27.900 km |
| Chassis | Citroen |
| Motorvermogen in kW | 121 kW (165 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | Onbekend cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 5 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.090 kg |
| Lengte in mm | 7.445 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Handsfree-kit | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Apple CarPlay |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Waldfeucht-Haaren
Postcode: 52525
Afstand:
... km
Int no. #226791
Actief
Directe aankoop mogelijk
Mooveo Tei 74 QBH
Bezig met laden ...
(ma 25-05-2026, 12:21)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.