Int no. #229395
Actief
Directe aankoop mogelijk
Morelo Palace Liner 99
Bezig met laden ...
(di 26-05-2026, 09:42)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Morelo |
| Categorie | Integraal |
| Model | Palace Liner 99 |
| Eerste registratie | 07/2024 |
| Kilometerstand | 35.000 km |
| Chassis | Iveco |
| Motorvermogen in kW | 207 kW (281 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2998 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 5 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 11.990 kg |
| Lengte in mm | 10.250 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Alarmsysteem | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Achter, Camera |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Lendesteun | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Radio |
| Stoelverwarming | |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Lichte, nauwelijks zichtbare krassen linksachter door parkeren. Wordt op 11 juni gerepareerd bij Morelo in Schlüsselfeld.
Schade
Locatie
Duitsland, Dornhan
Postcode: 72175
Afstand:
... km
Int no. #229395
Actief
Directe aankoop mogelijk
Morelo Palace Liner 99
Bezig met laden ...
(di 26-05-2026, 09:42)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.