Int no. #218646
Koopkans
Niesmann + Bischoff Arto 69 L
Deze veiling is verlopen (do 30-04-2026, 13:45)
Beschikbaarheid: 01. Juni 2026
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Niesmann + Bischoff |
| Categorie | Integraal |
| Serie | Arto |
| Model | 69 L |
| Eerste registratie | 03/2008 |
| Kilometerstand | 66.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 115 kW (156 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2999 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 500 kg |
| Lengte in mm | 7.000 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Radio en geluid | Radio/CD |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Kirchham
Postcode: 94148
Afstand:
... km
Int no. #218646
Koopkans
Niesmann + Bischoff Arto 69 L
Deze veiling is verlopen (do 30-04-2026, 13:45)
Beschikbaarheid: 01. Juni 2026
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.