Int no. #208694
Actief
Directe aankoop mogelijk
Niesmann + Bischoff Arto 76 L
Bezig met laden ...
(do 02-04-2026, 10:57)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Niesmann + Bischoff |
| Categorie | Integraal |
| Serie | Arto |
| Model | 76 L |
| Eerste registratie | 04/2019 |
| Kilometerstand | 46.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 130 kW (177 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.800 kg |
| Lengte in mm | 7.680 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio/CD, Geluidssysteem, Bluetooth, Aanraakscherm |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Südbrookmerland
Postcode: 26624
Afstand:
... km
Int no. #208694
Actief
Directe aankoop mogelijk
Niesmann + Bischoff Arto 76 L
Bezig met laden ...
(do 02-04-2026, 10:57)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.