Int no. #201348
Actief
Niesmann + Bischoff Arto 79 E
Bezig met laden ...
(do 21-05-2026, 12:57)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Niesmann + Bischoff |
| Categorie | Integraal |
| Serie | Arto |
| Model | 79 E |
| Eerste registratie | 02/2020 |
| Kilometerstand | 47.313 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 132 kW (179 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 8 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 5.500 kg |
| Lengte in mm | 8.000 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
| Tweede set banden | Zomerbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| ESP | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Geluidssysteem, AUX-aansluiting, USB-aansluiting, Aanraakscherm |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Lichte krassen in de cabine en een scheur in de natte cel door de beweging van de camper.
Schade
Locatie
Duitsland, Lohmar
Postcode: 53797
Afstand:
... km
Int no. #201348
Actief
Niesmann + Bischoff Arto 79 E
Bezig met laden ...
(do 21-05-2026, 12:57)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.