Int no. #227124
Actief
Niesmann + Bischoff Arto 88
Bezig met laden ...
(ma 25-05-2026, 09:35)
Beschikbaarheid: 04. Juli 2026
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Niesmann + Bischoff |
| Categorie | Integraal |
| Serie | Arto |
| Model | 88 |
| Eerste registratie | 10/2025 |
| Kilometerstand | 5.000 km |
| Chassis | Mercedes |
| Motorvermogen in kW | 90 kW (122 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1800 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 2 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 5.500 kg |
| Lengte in mm | 9.000 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Achter, Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrische stoelverstelling | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Lendesteun | |
| Lichtsensor | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Geluidssysteem, USB-aansluiting, Bluetooth, WLAN hotspot, Aanraakscherm |
| Stoelverwarming | |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Mörfelden-walldorf
Postcode: 64546
Afstand:
... km
Int no. #227124
Actief
Niesmann + Bischoff Arto 88
Bezig met laden ...
(ma 25-05-2026, 09:35)
Beschikbaarheid: 04. Juli 2026
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.