Int no. #218090
Koopkans
Niesmann + Bischoff Arto 88 E
Deze veiling is verlopen (di 28-04-2026, 14:55)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Niesmann + Bischoff |
| Categorie | Integraal |
| Serie | Arto |
| Model | 88 E |
| Eerste registratie | 04/2017 |
| Kilometerstand | 92.800 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 130 kW (177 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 5.500 kg |
| Lengte in mm | 8.760 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Lendesteun | |
| Lichtsensor | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Geluidssysteem, USB-aansluiting, Bluetooth, Aanraakscherm |
| Stoelverwarming | |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Bergisch Gladbach
Postcode: 51467
Afstand:
... km
Int no. #218090
Koopkans
Niesmann + Bischoff Arto 88 E
Deze veiling is verlopen (di 28-04-2026, 14:55)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.