Int no. #218123
Actief
Directe aankoop mogelijk
Niesmann + Bischoff Arto 88 EK
Bezig met laden ...
(vr 01-05-2026, 16:09)
Beschikbaarheid: 31. Mai 2026
Huidige prijs:
... €
(incl. 19% btw.)
Vrijgaveprijs:
... €
(incl. 19% btw.)
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Niesmann + Bischoff |
| Categorie | Integraal |
| Serie | Arto |
| Model | 88 EK |
| Eerste registratie | 12/2020 |
| Kilometerstand | 55.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 132 kW (179 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2184 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 3 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 5.500 kg |
| Lengte in mm | 8.800 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Alarmsysteem | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Elektrische stoelverstelling | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| ISOFIX | |
| Lendesteun | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Geluidssysteem, AUX-aansluiting, USB-aansluiting, Bluetooth, Aanraakscherm |
| Stoelverwarming | |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Sankt Johann
Postcode: 72813
Afstand:
... km
Int no. #218123
Actief
Directe aankoop mogelijk
Niesmann + Bischoff Arto 88 EK
Bezig met laden ...
(vr 01-05-2026, 16:09)
Beschikbaarheid: 31. Mai 2026
Huidige prijs:
... €
(incl. 19% btw.)
Vrijgaveprijs:
... €
(incl. 19% btw.)
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.