Int no. #222636
Koopkans
Niesmann + Bischoff Arto 88 F
Deze veiling is verlopen (di 12-05-2026, 15:18)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Niesmann + Bischoff |
| Categorie | Integraal |
| Serie | Arto |
| Model | 88 F |
| Eerste registratie | 09/2017 |
| Kilometerstand | 67.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 130 kW (177 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 5.000 kg |
| Lengte in mm | 8.700 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Trekhaak | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Achter, Camera |
| ESP | |
| Navigatiesysteem | |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Vast Schade door ongeval aan achterkant, tegen Polla gereden
Locatie
Duitsland, Liebenburg
Postcode: 38704
Afstand:
... km
Int no. #222636
Koopkans
Niesmann + Bischoff Arto 88 F
Deze veiling is verlopen (di 12-05-2026, 15:18)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.