Int no. #209076
Actief
Directe aankoop mogelijk
Niesmann + Bischoff Clou 670 F
Bezig met laden ...
(vr 03-04-2026, 15:48)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Niesmann + Bischoff |
| Categorie | Alkoof |
| Serie | Clou |
| Model | 670 F |
| Eerste registratie | 06/2006 |
| Kilometerstand | 110.000 km |
| Chassis | Iveco |
| Motorvermogen in kW | 64 kW (87 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2500 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.500 kg |
| Lengte in mm | 7.500 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Radio en geluid | Radio |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Aluminium kachel moet gereviseerd worden.
Koplampen moeten worden vervangen.
Locatie
Duitsland, Esslingen am Neckar
Postcode: 73733
Afstand:
... km
Int no. #209076
Actief
Directe aankoop mogelijk
Niesmann + Bischoff Clou 670 F
Bezig met laden ...
(vr 03-04-2026, 15:48)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.