Int no. #224331
Koopkans
Niesmann + Bischoff Flair 6100
Deze veiling is verlopen (do 14-05-2026, 15:00)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Niesmann + Bischoff |
| Categorie | Integraal |
| Serie | Flair |
| Model | 6100 |
| Eerste registratie | 11/1998 |
| Kilometerstand | 149.900 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 85 kW (116 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2500 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.000 kg |
| Lengte in mm | 6.300 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Bramsche
Postcode: 49565
Afstand:
... km
Int no. #224331
Koopkans
Niesmann + Bischoff Flair 6100
Deze veiling is verlopen (do 14-05-2026, 15:00)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.