Int no. #10849
Koopkans
Niesmann + Bischoff Flair 6100 i
Deze veiling is verlopen (ma 18-05-2026, 10:16)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Niesmann + Bischoff |
| Categorie | Integraal |
| Model | Flair 6100 i |
| Eerste registratie | 09/1999 |
| Kilometerstand | 278.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 85 kW (116 PK) |
| Motorvermogen in kW | 85 kW (116 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2500 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Deeltjesfilter achteraf ingebouwd | Nee |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.850 kg |
| Lengte in mm | 6.530 mm |
| Breedte in mm | 2.333 mm |
| Hoogte in mm | 3.120 mm |
| Identificatienummer voertuig | ***************** |
| Banden Type | Zomerbanden |
| Staat van de belangrijkste set banden (beoordeling) | goed |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Airbag voor bestuurder | |
| Afneembare trekhaak | |
| Trekhaak | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Lendesteun | |
| Bekleding | Stof |
| Radio en geluid | Radio/CD |
| Stuurbekrachtiging |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Schade
Locatie
Duitsland, Großolbersdorf
Postcode: 09432
Afstand:
... km
Int no. #10849
Koopkans
Niesmann + Bischoff Flair 6100 i
Deze veiling is verlopen (ma 18-05-2026, 10:16)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.