Int no. #198713
Koopkans
Niesmann + Bischoff Flair 6700 i TA
Deze veiling is verlopen (za 04-04-2026, 09:46)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Niesmann + Bischoff |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | Andere serie |
| Model | Flair 6700 i TA |
| Eerste registratie | 04/1997 |
| Kilometerstand | 126.351 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 85 kW (116 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2500 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.500 kg |
| Lengte in mm | 6.930 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Parkeerhulp | Voor, Achter, Camera |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Lampje roetfilter in cabine brandt sporadisch, sensor?
Roetfilter is gereinigd in september 2022. Jaarlijkse uitlaatemissietests elk jaar in orde.
Locatie
Duitsland, Wuppertal
Postcode: 42279
Afstand:
... km
Int no. #198713
Koopkans
Niesmann + Bischoff Flair 6700 i TA
Deze veiling is verlopen (za 04-04-2026, 09:46)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.