Int no. #218454
Actief
NobelART Liner 1
Bezig met laden ...
(wo 29-04-2026, 09:42)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | NobelART |
| Categorie | Integraal |
| Model | Liner 1 |
| Eerste registratie | 09/2009 |
| Kilometerstand | 77.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 96 kW (131 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 5.959 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Lichte oppervlakkige krassen op voorspoiler
Locatie
Duitsland, Emden
Postcode: 26725
Afstand:
... km
Int no. #218454
Actief
NobelART Liner 1
Bezig met laden ...
(wo 29-04-2026, 09:42)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.