Int no. #226083
Actief
Directe aankoop mogelijk
P.L.A. Bela Macau easy
Bezig met laden ...
(vr 22-05-2026, 09:40)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | P.L.A. |
| Categorie | Alkoof |
| Model | Bela Macau easy |
| Eerste registratie | 03/2016 |
| Kilometerstand | 60.594 km |
| Chassis | Citroen |
| Motorvermogen in kW | 103 kW (140 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2179 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 6 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 5.900 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Boordcomputer | |
| Parkeerhulp | Voor, Achter |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Radio/CD, USB-aansluiting, Bluetooth, Aanraakscherm |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Twee kleine lakschilfers aan de voorkant en visueel niet goed gerepareerde naad op de achterbumper
Locatie
Duitsland, Frechen
Postcode: 50226
Afstand:
... km
Int no. #226083
Actief
Directe aankoop mogelijk
P.L.A. Bela Macau easy
Bezig met laden ...
(vr 22-05-2026, 09:40)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.