Int no. #210369
Actief
Directe aankoop mogelijk
P.L.A. PLA
Bezig met laden ...
(ma 18-05-2026, 11:40)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | P.L.A. |
| Categorie | Alkoof |
| Model | PLA |
| Eerste registratie | 06/2020 |
| Kilometerstand | 40.300 km |
| Chassis | Citroen |
| Motorvermogen in kW | 103 kW (140 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2179 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 5.999 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Alarmsysteem | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Buitenkant bestuurdersdeur, rechterbovenhoek, ongeveer 1 cm groot, 45° omgevouwen. (Geen beperkingen)
Lichte tekenen van slijtage binnenin.
Gordeltrekker, achterbank rechts, defect.
Keukenkraan momenteel defect (wordt vervangen).
Tekenen van verwering op het garageslot, geen functionele beperkingen, zie foto
Roest op houder achteruitrijcamera
Schade
Locatie
Duitsland, Jever
Postcode: 26441
Afstand:
... km
Int no. #210369
Actief
Directe aankoop mogelijk
P.L.A. PLA
Bezig met laden ...
(ma 18-05-2026, 11:40)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.