Int no. #227176
Actief
Directe aankoop mogelijk
Phoenix 5900 B
Bezig met laden ...
(za 23-05-2026, 10:11)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Phoenix |
| Categorie | Alkoof |
| Model | 5900 B |
| Eerste registratie | 02/2002 |
| Kilometerstand | 300.000 km |
| Chassis | Iveco |
| Motorvermogen in kW | 92 kW (125 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2800 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.200 kg |
| Lengte in mm | 6.400 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio/CD |
| Stoelverwarming | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Syke
Postcode: 28857
Afstand:
... km
Int no. #227176
Actief
Directe aankoop mogelijk
Phoenix 5900 B
Bezig met laden ...
(za 23-05-2026, 10:11)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.