Int no. #202751
Actief
Directe aankoop mogelijk
Phoenix 7200 RS
Bezig met laden ...
(do 02-04-2026, 10:09)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Phoenix |
| Categorie | Alkoof |
| Model | 7200 RS |
| Eerste registratie | 09/2003 |
| Kilometerstand | 116.500 km |
| Chassis | Iveco |
| Motorvermogen in kW | 107 kW (145 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2800 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 2 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 5.200 kg |
| Lengte in mm | 7.580 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Lendesteun | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Radio/CD |
| Stoelverwarming | |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Stickers zijn gebarsten door zonlicht. Twee kleine deukjes aan de achterkant. Krassen op de passagierskant. Koelkast start soms niet op gas (sproeier moet schoongemaakt worden)
Schade
Locatie
Duitsland, Linkenheim-Hochstetten
Postcode: 76351
Afstand:
... km
Int no. #202751
Actief
Directe aankoop mogelijk
Phoenix 7200 RS
Bezig met laden ...
(do 02-04-2026, 10:09)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.