Int no. #217743
Actief
Directe aankoop mogelijk
Phoenix A 7400 RSL
Bezig met laden ...
(do 30-04-2026, 10:30)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
(incl. 19% btw.)
Vrijgaveprijs:
... €
(incl. 19% btw.)
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Phoenix |
| Categorie | Alkoof |
| Model | A 7400 RSL |
| Eerste registratie | 05/2015 |
| Kilometerstand | 171.350 km |
| Chassis | Iveco |
| Motorvermogen in kW | 125 kW (170 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2998 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 5.600 kg |
| Lengte in mm | 7.850 mm |
Uitrusting
| Trekhaak | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Navigatiesysteem | |
| Stoelverwarming | |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Goed onderhouden camper. Vroegere aanrijdingsschade bij manoeuvreren.
De aangetaste aanbouwdelen en zijskirt zijn professioneel gerepareerd of vervangen.
De camper is in goede staat.
Een nieuwe inspectie wordt aanbevolen vóór een lange reis. Het inspectie-interval is bereikt. Wat de kilometerstand betreft, zou deze pas bij 213.000 km verlopen. De laatste onderhoudsbeurt bij IVECO was op 25.04.2023.
Aanbevolen:
- Banden vervangen, gloeibougie
- De EDC-melding licht sporadisch op
Locatie
Duitsland, Lindau
Postcode: 88131
Afstand:
... km
Int no. #217743
Actief
Directe aankoop mogelijk
Phoenix A 7400 RSL
Bezig met laden ...
(do 30-04-2026, 10:30)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
(incl. 19% btw.)
Vrijgaveprijs:
... €
(incl. 19% btw.)
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.