Int no. #220056
Actief
Directe aankoop mogelijk
Phoenix TOP X Alkoven 10.000 BMLX
Bezig met laden ...
(za 02-05-2026, 09:22)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
(incl. 19% btw.)
Vrijgaveprijs:
... €
(incl. 19% btw.)
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Phoenix |
| Categorie | Alkoof |
| Model | TOP X Alkoven 10.000 BMLX |
| Eerste registratie | 08/2021 |
| Kilometerstand | 80.000 km |
| Chassis | MAN |
| Motorvermogen in kW | 213 kW (290 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 6000 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 6 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 12.000 kg |
| Lengte in mm | 10.000 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Boordcomputer | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Lendesteun | |
| Lichtsensor | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Geluidssysteem |
| Stoelverwarming | |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Garching
Postcode: 85748
Afstand:
... km
Int no. #220056
Actief
Directe aankoop mogelijk
Phoenix TOP X Alkoven 10.000 BMLX
Bezig met laden ...
(za 02-05-2026, 09:22)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
(incl. 19% btw.)
Vrijgaveprijs:
... €
(incl. 19% btw.)
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.