Int no. #218544
Actief
Pilote Exploration 715 FD
Bezig met laden ...
(di 28-04-2026, 13:23)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Pilote |
| Categorie | Half-integraal |
| Model | Exploration 715 FD |
| Eerste registratie | 10/2008 |
| Kilometerstand | 104.000 km |
| Chassis | Andere |
| Motorvermogen in kW | 103 kW (140 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2464 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 3 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 7.150 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Vierwielaandrijving | |
| Trekhaak | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Achter, Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Geluidssysteem, AUX-aansluiting, USB-aansluiting, Bluetooth, WLAN hotspot, Apple CarPlay, Aanraakscherm |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Edewecht
Postcode: 26188
Afstand:
... km
Int no. #218544
Actief
Pilote Exploration 715 FD
Bezig met laden ...
(di 28-04-2026, 13:23)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.