Int no. #220768
Actief
Directe aankoop mogelijk
Pilote G690
Bezig met laden ...
(ma 04-05-2026, 09:16)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Pilote |
| Categorie | Integraal |
| Model | G690 |
| Eerste registratie | 05/2007 |
| Kilometerstand | 45.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 116 kW (158 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2999 cm³ |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2999 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 3 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.000 kg |
| Lengte in mm | 6.900 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Trekhaak | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Handsfree-kit | |
| Radio en geluid | USB-aansluiting |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
De afdekking van de zwengel van het zonnescherm is defect
Locatie
Duitsland, Hamm
Postcode: 59063
Afstand:
... km
Int no. #220768
Actief
Directe aankoop mogelijk
Pilote G690
Bezig met laden ...
(ma 04-05-2026, 09:16)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.