Int no. #224383
Actief
Pilote Galaxy 880
Bezig met laden ...
(za 16-05-2026, 11:45)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Pilote |
| Categorie | Integraal |
| Model | Galaxy 880 |
| Eerste registratie | 05/1999 |
| Kilometerstand | 133.200 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 90 kW (122 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2800 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 7.090 mm |
Uitrusting
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Radio en geluid | Radio, Radio/CD |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Printplaat defect voor het aansluiten van de 12V-unit (huisaccu). 12V is altijd ingeschakeld (overbrugd door gespecialiseerd bedrijf.) Keukenverlichting zonder functie.
Schade
Locatie
Duitsland, Himmelpforten
Postcode: 21709
Afstand:
... km
Int no. #224383
Actief
Pilote Galaxy 880
Bezig met laden ...
(za 16-05-2026, 11:45)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.