Int no. #209840
Koopkans
Pilote P696GJ
Deze veiling is verlopen (do 09-04-2026, 11:40)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Laatste bod:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Pilote |
| Categorie | Half-integraal |
| Model | P696GJ |
| Eerste registratie | 03/2021 |
| Kilometerstand | 58.900 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 103 kW (140 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 2.500 kg |
| Lengte in mm | 6.960 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Lindhorst
Postcode: 39326
Afstand:
... km
Int no. #209840
Koopkans
Pilote P696GJ
Deze veiling is verlopen (do 09-04-2026, 11:40)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Laatste bod:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.