Int no. #222702
Koopkans
Pilote V 630 J
Deze veiling is verlopen (wo 13-05-2026, 15:37)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Pilote |
| Categorie | Buscamper |
| Model | V 630 J |
| Eerste registratie | 04/2022 |
| Kilometerstand | 41.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 118 kW (160 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2184 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.363 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | USB-aansluiting, Aanraakscherm |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
1. douchebak defect
2. douchedeur werkt niet goed
3. kras op passagierszijde
4. achteruitrijcamera werkt niet
5. voertuig moet gereviseerd worden
6. voorbanden moeten vervangen worden
Schade
Locatie
Duitsland, Grevenbroich
Postcode: 41516
Afstand:
... km
Int no. #222702
Koopkans
Pilote V 630 J
Deze veiling is verlopen (wo 13-05-2026, 15:37)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.