Int no. #217324
Actief
Pilote V630G
Bezig met laden ...
(za 25-04-2026, 09:27)
Beschikbaarheid: 15. Juli 2026
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Pilote |
| Categorie | Buscamper |
| Model | V630G |
| Eerste registratie | 06/2020 |
| Kilometerstand | 60.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 110 kW (150 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.363 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Radio en geluid | Radio, AUX-aansluiting, USB-aansluiting, Bluetooth, Aanraakscherm |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Na een diefstal in januari 2024 werd het stuur vervangen omdat het was doorgezaagd. Het dakraam werd vervangen omdat het beschadigd was. Verder geen schade.
De camper werd al na één dag in beslag genomen door de politie, omdat ik een tracker in de camper heb.
Locatie
Duitsland, Schwabach
Postcode: 91126
Afstand:
... km
Int no. #217324
Actief
Pilote V630G
Bezig met laden ...
(za 25-04-2026, 09:27)
Beschikbaarheid: 15. Juli 2026
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.