Int no. #138699
Verkocht
Pössl 2Win
Einde veiling: ma 08-09-2025, 10:29
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Hamerprijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Pössl |
| Categorie | Buscamper |
| Serie | 2Win |
| Model | 2Win |
| Eerste registratie | 02/2017 |
| Kilometerstand | 71.000 km |
| Chassis | Citroen |
| Motorvermogen in kW | 96 kW (131 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | Onbekend cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.499 kg |
| Lengte in mm | 6.000 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
| Tweede set banden | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Erfurt
Postcode: 99096
Afstand:
... km
Int no. #138699
Verkocht
Pössl 2Win
Einde veiling: ma 08-09-2025, 10:29
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Hamerprijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.