Int no. #222848
Actief
Pössl 2Win Plus
Bezig met laden ...
(wo 13-05-2026, 09:17)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Pössl |
| Categorie | Buscamper |
| Serie | 2Win |
| Model | Plus |
| Eerste registratie | 07/2019 |
| Kilometerstand | 11.966 km |
| Chassis | Citroen |
| Motorvermogen in kW | 120 kW (163 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1997 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.499 kg |
| Lengte in mm | 5.998 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Achter |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Radio |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Koelkast werd alleen elektrisch bediend, gasbediening niet mogelijk.
Gebruikssporen, zie foto's
Schade
Locatie
Duitsland, Emden
Postcode: 26723
Afstand:
... km
Int no. #222848
Actief
Pössl 2Win Plus
Bezig met laden ...
(wo 13-05-2026, 09:17)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.