Int no. #208134
Actief
Pössl 2Win R Plus
Bezig met laden ...
(do 02-04-2026, 10:55)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Pössl |
| Categorie | Buscamper |
| Serie | 2Win |
| Model | R Plus |
| Eerste registratie | 10/2020 |
| Kilometerstand | 35.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 103 kW (140 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 5.990 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Radio en geluid | Radio, AUX-aansluiting, USB-aansluiting, Bluetooth, Apple CarPlay, Aanraakscherm |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
De auto heeft lichte hagelschade. Als je het niet weet, zie je het niet. Voor de rest is de auto goed onderhouden, altijd verwarmd in de winter, geen vochtgeur, geen schade. Het ziet eruit alsof het binnen uit de winkel kwam. Wc alleen gebruikt voor kleine zaken.
Locatie
Duitsland, Metzingen
Postcode: 72555
Afstand:
... km
Int no. #208134
Actief
Pössl 2Win R Plus
Bezig met laden ...
(do 02-04-2026, 10:55)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.