Int no. #219934
Actief
Directe aankoop mogelijk
Pössl Boxer
Bezig met laden ...
(do 14-05-2026, 16:10)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Pössl |
| Categorie | Buscamper |
| Serie | Andere serie |
| Model | Boxer |
| Eerste registratie | 12/1998 |
| Kilometerstand | 170.000 km |
| Chassis | Peugeot |
| Motorvermogen in kW | 79 kW (107 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2446 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 5 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 2.595 kg |
| Lengte in mm | 5.900 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Trekhaak | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Radio en geluid | Radio, USB-aansluiting |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Roest aan de onderkant moet worden gerepareerd
Schade
Locatie
Duitsland, Korschenbroich
Postcode: 41352
Afstand:
... km
Int no. #219934
Actief
Directe aankoop mogelijk
Pössl Boxer
Bezig met laden ...
(do 14-05-2026, 16:10)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.