Int no. #226470
Actief
Pössl Concorde
Bezig met laden ...
(di 19-05-2026, 09:36)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Pössl |
| Categorie | Buscamper |
| Serie | Concorde |
| Model | Onbekend |
| Eerste registratie | 12/2003 |
| Kilometerstand | 280.000 km |
| Chassis | Mercedes |
| Motorvermogen in kW | 80 kW (109 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2148 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.500 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Trekhaak | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| ESP | |
| Radio en geluid | Radio, USB-aansluiting, Bluetooth |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Deuk in rechter dorpel. Parkeerschade, niet TÜV relevant.
Lakschade
Schade
Locatie
Duitsland, Oberkirch
Postcode: 77704
Afstand:
... km
Int no. #226470
Actief
Pössl Concorde
Bezig met laden ...
(di 19-05-2026, 09:36)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.