Int no. #77542
Actief
Directe aankoop mogelijk
Pössl Roadcruiser
Bezig met laden ...
(ma 18-05-2026, 09:24)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Pössl |
| Categorie | Buscamper |
| Serie | Roadcruiser |
| Model | Roadcruiser |
| Eerste registratie | 07/2013 |
| Kilometerstand | 75.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 109 kW (148 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.390 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio/CD |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
In 7/23 werd de motor vervangen bij 61267 km.
Lichte deuk aan de achterkant.
Raamklink van het linker achterportier kapot.
Schade
Locatie
Oostenrijk, Nappersdorf
Postcode: 2023
Afstand:
... km
Int no. #77542
Actief
Directe aankoop mogelijk
Pössl Roadcruiser
Bezig met laden ...
(ma 18-05-2026, 09:24)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.