Int no. #202730
Actief
Directe aankoop mogelijk
Pössl Vanster
Bezig met laden ...
(do 02-04-2026, 09:39)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Pössl |
| Categorie | Van |
| Serie | Vanster |
| Model | Vanster |
| Eerste registratie | 02/2022 |
| Kilometerstand | 76.000 km |
| Chassis | Citroen |
| Motorvermogen in kW | 130 kW (177 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1997 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 5 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 2.003 kg |
| Lengte in mm | 4.950 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
| Tweede set banden | Winterbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| ISOFIX | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Lichtsensor | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio, USB-aansluiting, Bluetooth, Apple CarPlay, Aanraakscherm |
| Stoelverwarming | |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
De bestelwagen heeft normale gebruikssporen.
Locatie
Duitsland, Nörvenich
Postcode: 52388
Afstand:
... km
Int no. #202730
Actief
Directe aankoop mogelijk
Pössl Vanster
Bezig met laden ...
(do 02-04-2026, 09:39)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.