Int no. #224377
Koopkans
Rapido 903 DF
Deze veiling is verlopen (do 14-05-2026, 15:10)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Rapido |
| Categorie | Integraal |
| Model | 903 DF |
| Eerste registratie | 05/2012 |
| Kilometerstand | 48.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 109 kW (148 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 5.990 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Alarmsysteem | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Radio en geluid | Radio/CD |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Achteruitkijkcamera defect.
Locatie
Duitsland, Neuenkirchen
Postcode: 48485
Afstand:
... km
Int no. #224377
Koopkans
Rapido 903 DF
Deze veiling is verlopen (do 14-05-2026, 15:10)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.