Int no. #219339
Koopkans
Rapido 983M
Deze veiling is verlopen (do 30-04-2026, 14:18)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Rapido |
| Categorie | Integraal |
| Model | 983M |
| Eerste registratie | 03/2010 |
| Kilometerstand | 126.000 km |
| Chassis | Mercedes |
| Motorvermogen in kW | 120 kW (163 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2143 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.880 kg |
| Lengte in mm | 6.800 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Elektrische stoelverstelling | |
| Handsfree-kit | |
| Navigatiesysteem | |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Rabenau
Postcode: 01734
Afstand:
... km
Int no. #219339
Koopkans
Rapido 983M
Deze veiling is verlopen (do 30-04-2026, 14:18)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.