Int no. #217998
Koopkans
Rimor 607
Deze veiling is verlopen (di 28-04-2026, 14:38)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Rimor |
| Categorie | Alkoof |
| Model | 607 |
| Eerste registratie | 04/1994 |
| Kilometerstand | 180.000 km |
| Chassis | Ford |
| Motorvermogen in kW | 59 kW (80 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2500 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Kenteken | HVLT75 |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 5 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.000 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Trekhaak | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Radio/CD, USB-aansluiting, Bluetooth |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
1 knipperlicht hoog achter mist
beetje schade achterkant bumper, zit vast geplakt
Bijrijders deur wat roest plekjes
Warm water/gas tegel werkt niet
Schade
Locatie
Nederland, Reeuwijk
Postcode: 2811
Afstand:
... km
Int no. #217998
Koopkans
Rimor 607
Deze veiling is verlopen (di 28-04-2026, 14:38)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.