Int no. #227905
Actief
Rimor Europeo 5
Bezig met laden ...
(za 23-05-2026, 09:18)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Rimor |
| Categorie | Alkoof |
| Model | Europeo 5 |
| Eerste registratie | 07/2011 |
| Kilometerstand | 131.500 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 96 kW (131 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 6 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 7.153 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Alarmsysteem | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Radio en geluid | Radio/CD, USB-aansluiting |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Achterbumper beschadigd, kras op achterkant bestuurder, deuk op achterkant
Schade
Locatie
Duitsland, Borna
Postcode: 04552
Afstand:
... km
Int no. #227905
Actief
Rimor Europeo 5
Bezig met laden ...
(za 23-05-2026, 09:18)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.