Int no. #216918
Koopkans
Rimor Katamaran 8P
Deze veiling is verlopen (di 28-04-2026, 14:45)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Rimor |
| Categorie | Half-integraal |
| Model | Katamaran 8P |
| Eerste registratie | 01/2007 |
| Kilometerstand | 54.275 km |
| Chassis | Ford |
| Motorvermogen in kW | 96 kW (131 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2198 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.570 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Trekhaak | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Achter, Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio, USB-aansluiting |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Hij heeft de afgelopen 2 jaar niet veel gereden. Gezondheidsredenen. Voertuig staat in een afgesloten garage met stroomaansluiting. Is geregistreerd en klaar voor een proefrit. Enkele krasjes aanwezig.
Locatie
Duitsland, Bad Münstereifel
Postcode: 53902
Afstand:
... km
Int no. #216918
Koopkans
Rimor Katamaran 8P
Deze veiling is verlopen (di 28-04-2026, 14:45)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.