Int no. #208702
Actief
Rimor Katamarano
Bezig met laden ...
(do 02-04-2026, 11:03)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Rimor |
| Categorie | Alkoof |
| Model | Katamarano |
| Eerste registratie | 04/2007 |
| Kilometerstand | 125.000 km |
| Chassis | Ford |
| Motorvermogen in kW | 96 kW (131 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1995 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 6 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.499 kg |
| Lengte in mm | 6.490 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Parkeerhulp | Achter, Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Radio en geluid | Radio, AUX-aansluiting |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Ettlingen
Postcode: 76275
Afstand:
... km
Int no. #208702
Actief
Rimor Katamarano
Bezig met laden ...
(do 02-04-2026, 11:03)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.