Int no. #220379
Actief
Directe aankoop mogelijk
Rimor Teilintegriert
Bezig met laden ...
(za 16-05-2026, 12:25)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Rimor |
| Categorie | Half-integraal |
| Model | Teilintegriert |
| Eerste registratie | 08/2013 |
| Kilometerstand | 58.500 km |
| Chassis | Renault |
| Motorvermogen in kW | 125 kW (170 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2299 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 6 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.250 kg |
| Lengte in mm | 7.850 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Achter, Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtsensor | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio/CD, AUX-aansluiting, USB-aansluiting |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Vakkundig gerepareerde ongevalschade aan de voorkant (facturen beschikbaar)
Decoratie aan de achterzijde enigszins beschadigd
Locatie
Duitsland, Schüttorf
Postcode: 48465
Afstand:
... km
Int no. #220379
Actief
Directe aankoop mogelijk
Rimor Teilintegriert
Bezig met laden ...
(za 16-05-2026, 12:25)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.