Int no. #223691
Actief
Directe aankoop mogelijk
Rimor Unico
Bezig met laden ...
(do 14-05-2026, 15:43)
Beschikbaarheid: 30. Juni 2026
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Rimor |
| Categorie | Alkoof |
| Model | Unico |
| Eerste registratie | 07/1996 |
| Kilometerstand | 157.000 km |
| Chassis | Ford |
| Motorvermogen in kW | 88 kW (120 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2496 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.210 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Radio en geluid | Radio, AUX-aansluiting, USB-aansluiting, Bluetooth, Aanraakscherm |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Waterschade gerepareerd of buitenhuid gerepareerd
Locatie
Duitsland, Ispringen
Postcode: 75228
Afstand:
... km
Int no. #223691
Actief
Directe aankoop mogelijk
Rimor Unico
Bezig met laden ...
(do 14-05-2026, 15:43)
Beschikbaarheid: 30. Juni 2026
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.