Int no. #218962
Actief
Roadcar R 540
Bezig met laden ...
(wo 29-04-2026, 09:21)
Beschikbaarheid: 31. Mai 2026
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Roadcar |
| Categorie | Buscamper |
| Serie | R |
| Model | 540 |
| Eerste registratie | 08/2018 |
| Kilometerstand | 85.400 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 85 kW (116 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1956 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.300 kg |
| Lengte in mm | 5.400 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
| Tweede set banden | Winterbanden |
Uitrusting
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Achter, Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Radio en geluid | Radio/CD, USB-aansluiting |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Plekken aan de buitenkant, geen roestplekken
Lichte lakschade.
Buitenspiegel links, het frame heeft gaten maar is nog steeds functioneel.
(TÜV geeft geen kritiek)
Interieur zo goed als nieuw
Schade
Locatie
Duitsland, Achim - Uphusen
Postcode: 28832
Afstand:
... km
Int no. #218962
Actief
Roadcar R 540
Bezig met laden ...
(wo 29-04-2026, 09:21)
Beschikbaarheid: 31. Mai 2026
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.